Fotograf ślubny Olsztyn

fotograf ślubny Olsztyn

Fotografia ślubna Olsztyn

Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Olsztynie i okolicach którego zdjęcia i reportaże cechują się naturalnością to jesteś w dobrym miejscu. Nasza firma zajmuje się tworzeniem autentycznych i pełnych emocji reportaży. Stronimy od reżyserowania wydarzeń. Chcemy, aby fotografie ze ślubu i wesela które od nas otrzymacie były pamiątką i wspomnieniem na lata, których nie będziecie się wstydzić. Ten szczególny dzień szybko minie, pamięć o nim z biegiem czasu stanie się dla Was coraz bardziej odległa. Pozostaną z Wami tylko fotografie i film.

Fotografia ślubna to istotny element przy planowaniu ślubu i wesela. Fotografa i kamerzystę warto wybrać kierując się własnym poczuciem estetyki. Nie sugerował bym się opiniami znajomych czy poleceniami ze spotted Olsztyn. Tyle ile jest ludzi tyle jest opinii. Jedni mają dobre poczucie estetyki a inni jej nie mają w ogóle i dla nich dobre zdjęcie to taki które jest lepsze niż zrobi ich smartfon. Reportaż ślubny to nie tylko dobrej jakości zdjęcia. To przede wszystkim dokumentalna opowieść opowiedziana w estetyczny sposób a znalezienie dobrego fotografa ślubnego jest jedną z ważniejszych rzeczy przy planowaniu.

Fotografia ślubna to istotny element przy planowaniu ślubu i wesela. Fotografa i kamerzystę warto wybrać kierując się własnym poczuciem estetyki. 

Historia tak ważnego wydarzenia w życiu dwojga zakochanych ludzi powinna być opowiedziana w taki sposób by odzwierciedlać prawdziwość tych chwil. Ludzka pamięć jest zawodna, z biegiem czasu wspomnienia stają się rozmyte a my staramy się zachować dla Was ten dzień.

fotograf ślubny Olsztyn

Fotograf ślubny Olsztyn

Naturalna fotografia ślubna

Czym jest naturalna fotografia ślubna? Naturalne zdjęcia są przeciwieństwem ustawianych, wyreżyserowanych wydarzeń. Naturalne zdjęcia to przede wszystkim autentyczność, szczerość i prawdziwe emocje. Nie ma tam miejsca na zbytnie pozowanie co nie oznacza, że takich zdjęć nie ma w ogóle. Naturalny reportaż ślubny to historia dwojga zakochanych ludzi. Uważamy, że zdjęcia powinny być opowiedziane w sposób szczery i autentyczny. Dokumentalna fotografia ślubna to szczere spojrzenia par młodych, łzy wzruszenia, śmiech i dobra zabawa, którą przygotowaliście dla waszej rodziny i gości. Chcemy, aby nasze reportaże ślubne odzwierciedlały piękno tego wydarzenia.

Fotografia ślubna Olsztyn

Fotografia i film ślubny to nie tylko lista najważniejszych wydarzeń. Dla nas liczą się emocje i więzi. Jako fotograf ślubny zdaje sobie sprawę jak istotne są emocje par młodych przeżywających jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. To właśnie te chwile których nie zauważacie pod wpływem stresu my widzimy przez wizjer naszych aparatów. Staramy się naszymi zdjęciami budować historię, która zostanie z Wami na lata. Pracujemy subtelnie i bez pośpiechu unikając tworzenia zamieszania. O tym jak dobrze wyjść na zdjęciach, jakie pomieszczenie będzie odpowiednie na przygotowania, jakich błędów unikać podczas przysięgi w kościele dowiecie się od nas wcześniej.

Fotografia i film ślubny to nie tylko lista najważniejszych wydarzeń. Dla nas liczą się emocje i więzi.

Jesteście naszą wizytówką i zależy nam na dobrych fotografiach tak samo jak Wam. Dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą z przyszłymi parami młodymi abyście wiedzieli jak z nami współpracować i wyglądać pięknie. Stworzyliśmy kilka poradników o najważniejszych momentach podczas ślubu i wesela. Jako fotograf ślubny mam przywilej być najbliżej par młodych i wszystko co piszę jest poparte moim doświadczeniem.Piszemy w nich o najczęstszych błędach które popełniają pary młode a które przekładają się na jakość otrzymywanych fotografii. Wierzymy w to, że chcecie unikać tych błędów, aby wyglądać pięknie. Naszym przywilejem jest być przy Was w tych pięknych momentach. Nasz najważniejszy poradnik „…………………..” to zbiór naszych wszystkich doświadczeń związanych ze ślubem, weselem oraz plenerem ślubnym.

Fotograf ślubny Olsztyn

Sesja ślubna-sesja plenerowa

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia z sesji plenerowych to pewnie jest tak dlatego że nadajemy na tych samych falach. Nasze pary młode które publikujemy w mediach społecznościowych i naszym portfolio na stronie to ludzie, którzy z fotografią nie mają zbyt wiele wspólnego. Uwielbiam ten moment, kiedy na wyświetlaczu aparatu pokazuję parze młodej jak wyglądają. To najlepsza metoda wzbudzenia jeszcze większej ekscytacji. Mieszkam na pięknych terenach w otoczeniu lasów, jezior, bajecznych łąk, pagórków z pięknymi widokami i tu właśnie powstają nasze najlepsze zdjęcia ślubne. Nie ograniczamy się tylko do zdjęć na własnym podwórku które znamy. Chętnie zabierzemy się z Wami w wymarzony plener. Na szeroką morską plażę, wydmy czy w góry. Jeśli macie jakieś miejsce które jest dla Was szczególnie ważne to chętnie będziemy tam z Wami?

Uwielbiam ten moment, kiedy na wyświetlaczu aparatu pokazuję parze młodej jak wyglądają. To najlepsza metoda wzbudzenia jeszcze większej ekscytacji.

Nasze sesje ślubne to przede wszystkim dobre światło które buduje klimat fotografii. Sesja plenerowa w naszym wykonaniu wygląda jak dwugodzinny spacer w poszukiwaniu estetycznych lokalizacji i dobrego światła. Z tego powodu sesje zdjęciowe planujemy późnym popołudniem, aby wstrzelić się w najlepszy kawałek dnia. Uwielbiamy miękkie i ciepłe światło zachodzącego słońca. Jeśli macie obawy związane z pozowaniem do zdjęć to mamy dla Was dobre wieści. Staramy się nie pozować naszych par. Naturalne zdjęcia to nasza wizytówka i chcemy utrzymywać ten kurs. Pracujemy z Wami tak aby zdjęcie były jak najbardziej naturalne z właściwym dla naszego stylu poczuciem estetyki. Jeśli lubicie się przytulać, patrzeć sobie w oczy, spacerować trzymając się z ręce to mamy połowę sukcesu o całą resztę zadbamy.

Sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie to popularny temat wśród fotografów. Duża część par młodych decyduje się na dodatkowe zdjęcia do reportażu ślubnego. Sesja plenerowa przed ślubem to świetny pomysł na poznanie się z waszym fotografem ślubnym. Macie świetną okazję by poznać jego styl pracy. Pary młode decydujące się na dodatkowe zdjęcia mają więcej swobody przy współpracy z fotografem i kamerzystą. Ta niewielka inwestycja pozwoli Wam lepiej się przygotować.

Sesja plenerowa przed ślubem to świetny pomysł na poznanie się z waszym fotografem ślubnym.

Fotografie z sesji narzeczeńskiej możecie również wykorzystać w dekoracjach sali weselnej czy waszego mieszkania lub też wydrukować je w formie foto obrazu i wręczyć waszym rodzicom podczas podziękowań. Możecie również zaprojektować Wasze autorskie zaproszenia ślubne lub księgę gości. Sesje narzeczeńską możecie zorganizować w miejscu które jest dla Was szczególne lub możecie zdać się na waszego fotografa. O tym czy warto zorganizować sesję narzeczeńską przed ślubem napisałem oddzielny poradnik.

fotograf ślubny Olsztyn

Fotograf ślubny Olsztyn

Fotograf ślubny Olsztyn

Kamerzysta na wesele Olsztyn

Zajmujemy się również tworzeniem filmów ślubnych. film to piękny dodatek do waszych wspomnień. Zdjęcia nie są w stanie oddać niektórych momentów podczas ślubu i wesela. Składanie przysięgi, pierwszy taniec czy momenty, w których ważne są słowa najlepiej jest zapisać w formie video. Nasze filmy ślubne tworzymy w podobnej estetyce co nasze zdjęcia. Jeśli nie chcecie martwić się o spójność materiału, współpracę pomiędzy firmami, dodatkowe umowy i koszty to nasza oferta jest dla Was.

Filmy ślubne tworzymy w jakości Full HD. Nasze produkcje nie przekraczają 60 min. a w każdym pakiecie otrzymujecie od nas teledysk ślubny którym będziecie mogli podzielić się ze znajomymi. Aby urozmaicić nasze ujęcia korzystamy z dronów. Takie ujęcia nie są dodatkowo płatne. Zastrzegamy sobie jedynie nieużywanie drona w miejscach do tego nie przeznaczonych oraz w niesprzyjających warunkach pogodowych. W naszej ofercie mamy również podziękowania dla rodziców w formie video. To piękny dodatek by urozmaicić wasze wesele.

Olsztyn Fotograf

Jeśli poszukujecie fotografa i kamerzysty z Olsztyna to bardzo chętnie dojedziemy, aby towarzyszyć Wam w tym szczególnym dniu. Pochodzimy z Giżycka, ale nie ograniczamy się tylko do naszej małej miejscowości. Olsztyn odwiedzamy kilka razy w ciągu roku a nasze ulubione sale w których bywamy często to „Omega i Restauracja Przystań

fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Olsztyn

fotograf ślubny Olsztyn

Reportaż ślubny

Fotograf i kamerzysta na wesele 

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia ślubne to zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz do kontaktu.

Fotograf ślubny Olsztyn